Kontakt   Objednávky 

 Miniblaster
 Abraziva
 Příslušenství
 Signovačky
 Repasované pískovačky

 

   

   
  Vyhledávání:
   

 Odkazy 
 Kontakt 
 Mapa 


Materiály
APM R3, R5
ImageBlack
Startovací sady
Ultrapro APM
 

Naše firma je výhradním dovozcem fotocitlivých masek firmy Aicello a Chromaline pro ČR a SR.

ImagePro - je fotocitlivá maska v tl. 75 a 120 mikronů. K jejímu nanešení na podklad je zapotřebí lepidlo, které se dodává ve spreji nebo jako tekutina.


UltraPro – je samolepící fotocitlivá maska, která se osvítí z pozitivní předlohy, vymyje vodou, a nalepí jako samolepka. Dodává se v tl. 75 a 125 mikronů.


RapidMask – je samolepící fotocitlivá maska, která se svítí z negativní předlohy. Její výhodou je, že není potřeba vyvolávání. Dodává se v tl. 50 a 100 mikronů.


Emulze SBX – je fotocitliví emulze, kterou lze nanášet na pískovaný předmět různými způsoby. Po zaschnutí se svítí z pozitivní předlohy a po osvitu se vymyje vodou.


Decal Cure 8 – je dvousložková sítotisková barva, která slouží jako pískovací maska. Lze tisknout přímo na pískovaný předmět nebo na obtiskový papír s přetiskem keramického laku.

Pískovací plotrová folie – je silná elastická nepermanentní folie, která slouží jako maska při pískování větších motivů do kamene, dlažby, skla, dřeva ad. materiálů. Dodává se v šíři 0,5 a 1 m.

PVC folie – používají se na středně velké motivy a pouze jemné matování.


ImageBlack – je film určný pro tisk na inkoustových tiskárnách, dodává se v mnoha formátech i rolích. Oproti laserovým tiskům je denzita filmu mnohonásobně vyšší, je vodě odolný a nemění rozměr, což lze využít především u sítotiskových soutisků.


 
APM R3, R5 - více informací >>>
 
ImageBlack - více informací >>>
 
Startovací sady - více informací >>>
 
Ultrapro APM - více informací >>>
 
© 2024, Jaroslav Mašek, tel. +420 602 406 435, info@piskovackycz.cz

602 406 435

info@piskovackycz.cz